Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Ne Boten E Cudirave

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Linda Ne Boten E Cudirave është një grup artistësh i njohur. Në Maj 2008, Linda Ne Boten E Cudirave marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Mina Jona Coca Cola". Në Maj 2009, Linda Ne Boten E Cudirave marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Pluhur Pluhur Pluhur". Në Maj 2010, Linda Ne Boten E Cudirave marrin pjesë në Top Fest 7 me këngën "Ne Kuti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

R.A.G

Erozioni

Supernova

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Madd Dogs

Kadenca Dhe Naseri

Tempulli G

Orient Express

Tags: Linda Ne Boten E Cudirave, Linda Ne Boten E Qudirave, Linda Rukaj, Lbc


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet