Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Ne Boten E Cudirave - Mina Jona Coca Cola Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne erresire, neper nate,
ne shtepi ka drite te thate.
Sa cudi si funksionon, gjithe ky lemsh qe na rrethon.

Sapo mbyll dhe hap syt,
del dicka qe po ju mbyt,
pa ndales, deri ne fund, do te bej cfare dua une.

Ref :
Hej hej shiko sesa i thelle eshte deti
hej hej a do te vish me mua dhe ti

Dua te dal, kthehem prap,
dua te dal, yeah.

Duart lart e koken poshte,
jo nuk mundesh te sundosh,
veten shoh ne pasqyre, qe te mos nderroj fytyre.

Tek kjo gare bardhe e zi, para teje do arrij,
pa ndalese deri ne fund do te bej cfare dua une

Ref :
Hej hej shiko sesa i thelle eshte deti
hej hej a do te vish me mua dhe ti

Dua te dal, kthehem prap,
dua te dal, yeah. (2)Publikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5Më Shumë Këngë Nga Linda Ne Boten E Cudirave:


Komente mbi këtë këngëLinda Ne Boten E Cudirave - Mina Jona Coca Cola
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mina Jona Coca Cola".
3. Video është e këngës "Mina Jona Coca Cola", por nuk këndohet nga Linda Ne Boten E Cudirave.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.