A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Linda Sadiku - Perse O Zot


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/01/2013

2013-01-04T18:31:51

kjo keng eshte nje kujtim
eshte nje detaj nga brenda shpirtit tim
jetes se plagosur
kjo poezi eshte nje ndjenj
eshte nje dhimbje brenda trupit tim
endrres se varrosur

pse nuk u ktheve ti te prita mbreme
pse nuk u ktheve ti ne shtrat me mbyll
pse nuk u ktheve ti me le ne hene
tek vendi jone te jemi vetem ti t'me mbash ne gji...

2x

perse o zot ti s'na bashkove
perse o zot keshtu na denove
do ta kuptonim vleren e rinise
e ndale frymen tone te dashurise...


Ky tekst u dërgua nga ValjaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019