Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Linda Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  94
BIOGRAFIA: Linda Shabani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Në vitin 2009, Linda Shabani publikon albumin "Faji Im" Në vitin 2010, Buqja & Gazi & Linda publikojnë albumin "Pare, Pare" Më datë 13 Dhjetor 2012, Faton Rugova & Linda Shabani publikojnë videoklipin "Ah Dashni". Më datë 6 Shkurt 2014, Murat Gjoniku & Linda Shabani publikojnë videoklipin "Dashnia S'eshte Loje". Më datë 6 Shkurt 2014, Linda Shabani publikon videoklipin "Cdo Mbremje". Më datë 22 Dhjetor 2016, Linda Shabani publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtarePare, Pare (2010)

Faji Im (2009)

Zemer Ti Vajto


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fjori Tirona

Lumnije Menxhiqi

Luljeta Kuraja

Irma Gurakuqi

Ema Bytyqi

Sevi

Mimoza Abedini

Liliana Kanina

Burbuqe Rada

Entela Ilirjani

Tags: Linda Shabani, Linda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet