Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Le Lele Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

edhe sonte du me pi
se ai zemren ma ka thy
knoni kengen qe du une
syte e mi mo nuk ka gjum
se mendova se kam prit
se nje dite do m'lotojn syte
ate qe deshaune me shum
syte e mi me nuk ka gjum

refreni 2*

a le le le le le zemer vajto ti
ato dit mos i harro
qani qani ju syte e mi
mori fund kjo dashuri

edhe sonte du me pi
se ai zemren ma ka thy
knoni kengen qe du une
syte e mi ska me gjum
se mendova se kam prit
se nje dite do m'lotojn syte
ate qe desha une me shum
syte e mi me nuk ka gjum

refreni 6*

a le le le le le zemer vajto ti
ato dit mos i harro
qani qani ju o syte e mi
mori fund kjo dashuri


Ky tekst u dërgua nga Leonard

Linda Shabani - Le Lele Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Lele Zemra".
3. Video është e këngës "Le Lele Zemra", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 1