Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Linda Shabani & Gazmend Rama (Gazi) - Jam Ndiet  (Feat. Gazi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Gazi

Më Shumë Nga

Gazmend Rama (Gazi)

07/02/2013

2013-02-07T22:25:15+00:00(LINDA) si me dardha edhe molla u mbush kerre sot kosova ka po shkoj e ku po ri flasin fjal kta djemt e ri

(GAZI) hajde zemer mos rri vet shetisim neper qytet shetisim me mercedes esht gjynah ti n'kom me hec.

(LINDA) ndash me ker ndash me ajroplan per ket pun une dert nuk kam po ju kujtoj se po ju them jam sot djalo ne diet.

(GAZI) hajde zemer le dieten se une di me ta ndreq jeten shetisim me mercedes asht gjynah ti n'kom me hec.

(LINDA) si me pjeshka dhe qershija
me plot penza shqiperia ku po shkoj e ka po rri flasin fjal kta djemt e rri

(GAZI) hajde linda le dijeten se me
ty e ndreqim jeten oj bim tiranes rreth e reth te skenderbeu ndalem n'shesh.

(GAZI)ndaq e holl e ndaq e trash une keshtu jam tuj dasht.

(LINDA)ndaq e holl e ndaq e trash ti keshtu je tuj me dasht.

(GAZI)hajde linda le dieten se une di me ta ndreq jeten ndaq e holl e ndaq e trash une kshtu jam tuj dasht

(LINDA)ndaq me ker ndaq me ajroplan per ket pun une dert nuk kam po eci m'kom se po du vet gazi sot jam ne diet.

(GAZI)hajde zemer le dieten se une di me ta nreq jeten me shetit me mercedes esht gjynah ti n kom me hec...


Ky tekst u dërgua nga Lumturije Rasim
Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet