A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Linda Shabani - Ty T'kam Desht Edhe Te Du


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/02/2014

2014-02-06T13:36:10

Ne dy jemi nda
s'po t'shoh me sy ma
ti qysh me ke thy
nuk po muj me dit
sa her kqyri n'tok
po m'kujtohesh ti
per veq teje tjeter
s'mund te shoh me sy.

Un me ty pak kalova
ty skam mujt me t'harru
edhe kurr mos mu kthefsh
do te pres deri sa t'vdes

off offfjam merzit
offf offf un te du shpirti im..

Ref:2
Ty t'kam desht edhe te du
syt e mi per ty lotojn
ket qe po ta them i dashur
a ka njeri qe si un te don?.

Koha me kalon
tuj mendu per ty
n'zemer kam shum mall
se sheh dot me sy
me zemer e ndjen
e me goj se flet
ky inati madh
zemren po ma vret

un me ty pak kalova
ty s'kam mujt me t'harru
edhe kurr mos mu kthefsh
do te pres deri sa t'vdes

offf offf jam merzit
offf offf un te du shpirti im

Ref:2
ty t'kam desht edhe te du
syt e mi per ty lotojn
ket qe po ta them i dashun
a ka njeri qe si un te don.


Ky tekst u dërgua nga Lina (te Du Pergjithmon Casanova)
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019