A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Linda Shabani - Me Ty Ndjehem E Lumtur


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/12/2014

2014-12-02T10:27:27

hajde djalo hajde
ma i miri dunjas
maj miri dunjas

zemra jeme ka kerku
nja si ti me pas
nja si ti me pass

me ty ndjehem e lumtur
un me ti nuk jam e humbur
te kam zgjedh me shum deshir
nuk kerkoj asgjo ma mir

un me ti ndjehem e lumtur
un me ti nuk jam e humbur
te kam zgjedh me shum deshir
nuk kerkoj asgjo me mir

hajde zemra ime
hajde shpirti im
pse ti zemren sime
i ke dham kuptim

hajde zemra ime
hajde shpirti im
pse ti zemres sime
i ke dhan kuptim

hajde djalo hajde
maj miri dunjas
maj miri dunjas

zemra jeme tka kerkue
nja si ti me pas
nja si ti me pas

me ti ndjehem e lumtur
un me ti nuk jam e humbur
te kam zgjedh me shum deshir
nuk kerkoj asgjo ma mir

un me ti ndjehem e lumtur
un me ti nuk jam e humbur
te kam zgjedh me shum deshir
nuk kerkoj asgjo me mir

hajde zemra ime
hajde shpirti im
pse ti zemren sime
i ke dham kuptim

hajde zemra ime
hajde shpirti im
pse ti zemres sime
i ke dhan kuptim


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist1
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019