A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Linda Hakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  63
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Linda Hakaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Shkollën fillore dhe dy shkollat e mesme, Gjimnazin "Frag Bardhi" dhe shkollën e mesme të muzikës "Prenk Jakova", i mbaroi në Mitrovicë me sukses shembullor. Pasi mbaron dy vitet e shkollës së mesme, pranohet në Akademinë e Arteve, dega e muzikës, drejtimi "solokëndim", d.m.th. në moshën 16 vjeçare studion për solokëndim, në krye me Prof. Ahmet Dergutin. Korr suksese të mëdha nëpër koncerte e shfaqje operistike, si në vend ashtu dhe jashtë tij. S...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Live (2014)

Per Ju (2014)


» Dërgo Një Këngë »

Paska Vra Sula Tafilin
I Paharruar
Me Të Thënë Të Dua
Cunit
Here Ke Njona, Here Ke Tjetra
Me Mire Vone Se Kurre


Artistë Të Ngjashëm:

Rifadije Graiqevci

Fjolla Krasniqi

Njomza Kallaba

Shota Baraliu

Fatbardha Mustafa (Bardha)

Monika Salihu

Dafina Dauti

Fjolla Gashi

Adelina Pireva

Behare Shala


Tags: Lindita Hakaj, Lindite Hakaj, Linda Hakaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019