Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Hakaj Me Baladë Të Re

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[19-01-2016]
Këngëtarja e njohur e muzikës së lehtë Linda Hakaj ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, mirëpo teksteshqip mëson se ajo i është futur punës për një këngë të re.

Bëhet fjalë për një baladë e cila është realizuar me muzikë & tekst nga Florent Boshnjaku e ndërsa videoklipin e kanë realizuar produksioni EMF Creative.

Permiera e kësaj kënge do të jepet në Kutia dhe pa dyshim në teksteshqip.com
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0