Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Hakaj - Prej Zotit Ka Me Të Ardhë Denimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Prej zotit ka me te ardhë denimi qe tallesh me mu x2

Ka me te ba .....pendimi zoti ka me te denu

Ka me te ba......pendimi c'do gje ka maru

Prej meje kur u largove pse spate mendu x2

Po femit kur i leshove zoti ka me te denu x2

Po femit kur i leshove zoti ka me te denu x2


Ky tekst u dërgua nga  gzimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Linda Hakaj
Publikimi: 27/12/2008


Lindita Hakaj - Prej Zotit Ka Me Të Ardhë Denimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Zotit Ka Me Të Ardhë Denimi".
3. Video është e këngës "Prej Zotit Ka Me Të Ardhë Denimi", por nuk këndohet nga Lindita Hakaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Hakaj:


Komente 0