Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Hakaj - Lule T'bukra Ka Tirona Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lule tbukra ka tirana naj mush rruget plot me erë x2

Moj esmere ku tka lala thuja kanges dhe një herë x2

Mos me rri i deshperum jam e jotja prap te du x2

Rreth e rreth bashqes ju solla per me te pa moj bukuri x2

Ni tuf lule per ty mlodha si kujtim per dashuni x2

Mos me rri i deshperum jam e jotja prap te du x2


Ky tekst u dërgua nga  gzimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Linda Hakaj
Publikimi: 27/12/2008


Lindita Hakaj - Lule T'bukra Ka Tirona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule T'bukra Ka Tirona".
3. Video është e këngës "Lule T'bukra Ka Tirona", por nuk këndohet nga Lindita Hakaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Hakaj:


Komente 0