Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Hakaj - Kur E Përcolla Ylberin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

kur e percolla ylberin ktheva hyra n'od
kur ja pash manxerin varur ja qaa me lot

ref:2x
mos e qaj me lot oj zano mos e qaj me lot
se shkon viti i par oj zano por si dita sot

mora harqet dola n'bashqe
qorapin me shkru
prej merzie mbi qorape
plasa tuj lotu

ref:2x
o ylber i dades o
a thu m'ke harru
vitet e gyrbetit ylber
qofshin te mallkum


Ky tekst u dërgua nga Labinot SinaniLinda Hakaj
Publikimi: 08/04/2014


Linda Hakaj - Kur E Përcolla Ylberin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur E Përcolla Ylberin".
3. Video është e këngës "Kur E Përcolla Ylberin", por nuk këndohet nga Linda Hakaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Hakaj:


Komente 0