Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Hakaj - Tuman Kuqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

tuman kuqe
moj belholle
ma ben me sy
ma ben me dore

tuman kuqe
o moj belholle
ma ben me sy
ma ben me dore
nga shtepia me derrasa
dil moj dale shum se plasa x2

tuman kuqe
moj belholle
lule mali
lule bore

tuman kuqe
o moj belholle
lule mali lule bore
dil moj dil ti ne dritare
vajz e qet moj lozonjare
dil moj dil moj ne dritare
vajz e qet moj lozonjare

vap harrova
si i kom moj
dhent e mija
kush i don
dhent e mija kush i do
s'jam i zoti si per ato x3
Linda Hakaj
Publikimi: 08/04/2014


Linda Hakaj - Tuman Kuqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tuman Kuqe".
3. Video është e këngës "Tuman Kuqe", por nuk këndohet nga Linda Hakaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Hakaj:


Komente 0