Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Theodhori - Eja Më Kërko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Tek kjo bange
nuk do vi une te ulem e di
jo studente me nuk quhem une tani
thame lamtumire

Tk kjo dhome
nuk do ri me ne dritarja qe kam
nuk do pres une me trokitje ne xham
me tinguj mengjezi

Nje tjeter jete
neser mua me pret
ti ne mes njerzve
mua me gjen o nese vjen

Lumturia eshte aty ku ditet i zgjon
dashuria eshte aty ku jeten jeton
Zemra ime brenda saj vec ty te pranon
qe si une dashuron


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani

Lindita Theodhori - Eja Më Kërko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Më Kërko".
3. Video është e këngës "Eja Më Kërko", por nuk këndohet nga Lindita Theodhori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindita Theodhori:


Komente 0