Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lindy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Emri i Vërtetë:
 • Arlind Tahiri
 • Vendlindja:
 • Podujevë 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Lindy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete eshte Arlind Tahiri dhe ka lindur ne Podujeve. Më datë 23 Dhjetor 2014, Lindy publikon videoklipin "Suksesi Jone". Më datë 13 Mars 2015, Lindy publikon videoklipin "Sa Here Vi". Më datë 9 Qershor 2015, Lindy publikon videoklipin "S'je Si Un". Më datë 25 Gusht 2015, Lindy publikon videoklipin "Full Blind". Në vitin 2015, Lindy publikon albumin "The King Kong". Më datë 22 Janar 2016, Lindy publikon videoklipin "Hajt...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareKryeveper (2016)

The King Kong (2015)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Sacrifice

Liil Craizy

Ogi

Explicit

Mr.Trimi

Anestezioni

Miril

Master-L

Readi

Ex King


Tags: Lindy, Arlind Tahiri

Lindy në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet