Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lindy - Sa Here Vi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Here Vi".
3. Video është e këngës "Sa Here Vi", por nuk këndohet nga Lindy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lindy - Sa Here Vi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"The King Kong"

Komente

Asnjë Koment

13/03/2015

2015-03-13T18:34:19+00:00Verse 1:
Shum njerin fjalt e mija jan ka e therrin...
N'krahasim me ta si driten me terrin...
gati per aksion full e kom shanzherin...
mos u mer me fjal se jau she sherrin...

pleshta,kqyrne gjene veten dikun neper kta rreshta
se ju ka ik koha, ju ka ik vegza
A don me dit qysh e Boj ...se pe shoh tu ka pa pik...
Fjlat e mija analizoj... tani jepum kritik...

ski tematik kurqysh mu kap me mu nrima,
mu qudita me kta repera qysh pom munojn si klima..
bling bling vizllima, nspote me limozina,
o njerz kjo so jeta juv, kapni qitni pare tima...

neper qyshe gjith tu dal, tu ngreh tima kurr pa nal,
qaq high sa qe doket qe i ki kamt nzall.
mos u bo pussydjal, me fejkirat pa arsyje,
une me dosta nuk qkapna,se jom i lidht nyje...

refreni:
SA HER VI, HI HALA MA HARD
POM DHIMET BITI, PSE POM SHTINI MU QART,
AMA MALLIN ,TI DHA DOLLART
NUK E DI SA JAM I KJART X2

Verse 2:
skam time per ty,mfal shoku hejter
edhe nfakt per qiftin ton skam vakt asniher
jo men fjalt e mija jon si helem gjarpen
t'kasirati ty bash me arken...

three bullets,mjafton met qit ntok
three bullets edhe tani vi tshoh nkom...
jom frym e re nrep, call me LINDY BGA
sa dush edhe ore ti dha, nese don gara me ba

bullshit,nkit shit trim mos u shit,
se tani problemi tbahett i dyfisht.
sja maj vetit artist,
as nuk thom qe muziken e kom biznis
mjafton mem thirr Reper,
YES LIKE THIS...

ti ki problem qysh mu kap nbeat,
jo me ligj
e kom dit qe je i keq,
po se kom dit qe je bitch...
folni kunder meje,jo sma nin hiq
ta preferoj kangen e medes- vdis....

refreni:
SA HER VI, HI HALA MA HARD
POM DHIMET BITI,
PSE POM SHTINI MU QART,
AMA MALLIN ,TI DHA DOLLART
NUK E DI SA JAM I KJART X2


Më Shumë Këngë Nga Lindy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet