A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Lindy - Smack Em All  (Feat. Over F)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/04/2015

2015-04-15T16:48:54

Këngë e albumit:

"The King Kong"


Ref : x1

Sometimes I wanna get the world out my face
I tell them - stay in your lane, I tell them -
stay in your placeif they don't - I smack em,
smack em all ... I smack em, smack em all

Lindy - Verse :1

Shkruje numrin tem, por mos më thirrni ne tel
Unë nuk po boij lojna , veq pot tregoij drejt
mos u merr me mue ,se jet i vjerrt ne tel
e ma mir per dyt ,mos ti him punes ma fell

Se tani problemi ,po hin edhe ma fell
e po rritet i madh,e po tutna mos spo mun del
ej bich madafaka po tutna mos spo mun del
se me mue ska loijna se sjem ne te njejtin nivel

Une po shpresuar seje duke marr punen seriozisht
se dije se je tu pasur pune me njerz te prisht
se ne ket loij.. une jom nishe
e per qiftin tend... mue sum han hiq

Nëse je ifrikësuar të lutna hiqe friken
mos u tut prej meje se vije ta hek friken
ej bich madafaka të lutna hiqe friken
mos u tut prej meje se vije ta hek friken

Ref : x1

Sometimes I wanna get the world out my face
I tell them - stay in your lane, I tell them -
stay in your placeif they don't - I smack em,
smack em all ... I smack em, smack em all

Over F - Verse :2

I have Normal life edhe pse jom in knena
per ata qe menojn jo man une let nuk thehna
edhe un po vrehna sdi sa jom i kjart
Mshele gojn ma mir kur nuk din me repovat

Secillen her ma hard jom ka vi o gllup
straight from the top bluj but in my hood
se jom njani pi matmirve jom zoni i qytetit
Ku don me shku aahh kom plot njerz per rreth vetit

Qa ki me bo tash i lo krejt anash
e di qe ki nevoj hajde kho un tdho hash
meri krejt bonu bashk sa une sun bohni
e di qe lodhni me lyp ma tmir sun gjoni

Un veq sa fillova ky o veq fillimi
Gjith tnjejten mnyr skom ba kurqfar ndryshimi
je pjes e filmit tem ku don me shku
tqes jasht ahhhh sa her une du

refren : x2

Sometimes I wanna get the world out my face
I tell them - stay in your lane, I tell them -
stay in your placeif they don't - I smack em,
smack em all ... I smack em, smack em all


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019