Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lindy - Hajt Thuj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajt Thuj".
3. Video është e këngës "Hajt Thuj", por nuk këndohet nga Lindy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lindy - Hajt Thuj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Kryeveper"

Komente

Asnjë Koment

22/01/2016

2016-01-22T17:00:00+00:00REF.
hajt thuujj,hajt thuujj qe so qashtu
hajt thuj, qe ti svjen ktu
hajt thuj,thuj thuj diqka per kari ti kapmu

ka je nis o bablok.ka je nis o bablok.
hajde kha se veni plot.
hajde kha, se ki me ra njackpot.
shum high shum nalt, pilot
ski mu kfjell as me uj tfoft
nesra ski me dit, qka ke ba sot...x2
veq mos u ba idiot merri edhe shoqet
tbojna sefa e ti thejna krejt kodet....
merri ti merri, merri ti merri
sonte jam kapiten, thiirrem jon terri
kurgjo mos thuj ti veq hesht
sa her jem na , kllapi mushet...
majt djatht, me shum njerz
djatht majt, kyqja u dhez...

REF.
hajt thuujj, hajt qe so qashtu
hajt thuj, qe ti svjen ktu
hajt thuj,thuj thuj diqka per kari ti kapmu

hajde ti hajde krejt i mirpresim,
asnjo sta vesim flaken ja qesim,
afroma veshin, a je per ni Pije?
pi qka dush zemer kreit i ki prej shpije...
pi deri sa tjet pa vedije,
tok,.drras,bajna selfije
numrin qysh e kije,tani ma nena spo hije
komsi komsa,me shije pa shije
pun e madhe qe hutit ton, i jet hatri
aj ska qka bon, veq kqyr prej largi
full o xhepi,full o kllapi,
full barki e shprazt shanki....
boooom veni shperthen,
nuk mujm mu kfill edhe mu gjujt nbaznet
me veti 5 dhipa peng
storja vazhdon , po nihere the end....

REF.
hajt thuujj, hajt qe so qashtu
hajt thuj, qe ti svjen ktu
hajt thuj,thuj thuj diqka per kari ti kapmu


Më Shumë Këngë Nga Lindy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet