Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lindy - Bga Clique

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bga Clique".
3. Video është e këngës "Bga Clique", por nuk këndohet nga Lindy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lindy - Bga Clique  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/11/2016

2016-11-25T14:59:03+00:00Ata po thojn jena t'pa prekshum,
a une po ju thom jeni t'pakujdeshum,
se jeni hij n'bif me njerz te pushtetshum,
me njerz te paprekshum e shum te sukseshum.
Ne rep te kujdeshum per bifa te etshum,
se na n'ketshit jena te pa vdekshum,
ne rep te kujdeshum per bifa te etshum,
se na n'ketshit jena te pa vdekshum.
Jena shum nalt e ata spi shohum,
kena shum sukses qata po mundohem,
e ata lej te folin por neve smun na rrzojn,
edhe pse po mundohen ata jon ka deshtojn.
Jon ka deshtojn e veten spe shohin,
po lej nashta se kan per kon folin,
veten e kan harru e sjon ka e shohin,
tjeter nivel jom e ata per mu po folin.

Ref : x3
Spo ma nin a ta qka folin
fjalt e tyne mu sum lodhin
jom shum nalt ata lej t'folin
vepra pak kan e shum po folin

Ka do qe shkoj,
venin une hallakam e boj,
me grup mas veti,
lojen e ndryshoj.
Nuk tutna qe deshtoj,
se vetun as ni sen se boj,
grupin e kom permas bich ka do qe shkoj,
veq provo fol e she tanaj qka t'boj.
Dyshime ska per bifa jena nja,
BGA Clique edhe tjer nuk ka,
dyshime ska per bifa na jena nja,
BGA Clique edhe tjer nuk ka.
Gishtin e mesit e perdorim per ata,
qe folin mas shpine kishe jena na,
kur tju dalum perpara goja sju flet ma,
se e din kush jena e qka mujna me ba.

Ref : x2
Spo ma nin a ta qka folin
fjalt e tyne mu sum lodhin
jom shum nalt ata lej t'folin
vepra pak kan e shum po folin


Më Shumë Këngë Nga Lindy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet