Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lindy - Cocaina

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cocaina".
3. Video është e këngës "Cocaina", por nuk këndohet nga Lindy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lindy - Cocaina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

24/09/2017

2017-09-24T16:00:06+00:00[Ref : x2]
Coca coca coca cocaina
e pina na e pina na e pina
Coca coca coca cocaina
na e pina na e pina na e pina

[Rep :1]
Cocaina cocaina
na e knojna se e pina
Cocaina cocaina
na e knojna se e pina
e paketojna e transportojna
ket biznis na moti e bajna
n'dor t'fatit na punt si lajna
pos kallxo venini ku na ta prujna
lekt na jep ndor tani kryhet puna
lojna nuk lujna
ti bif me neve mos t'raft puna
se t'thehet huna
clicken ta blujna ta vjerrum n'druna
vdekjen ma heret jav prujna
eci n'rrug shlir s'tutna nga turma
me click mrapa s'kam frik prej kujna

[Ref : x2]
Coca coca coca cocaina
e pina na e pina na e pina
Coca coca coca cocaina
na e pina na e pina na e pina

[Rep :2]
cocaina cocaina
sa her hina n'clab e pina
cocaina cocaina
sa her hina n'clab e pina
pare t'pista rri veq tu nje
cocaina na ka ba dhe
aje ka e ngre a je ka e ngre
dhipat n'clab krejt jan de
kon mu afru ngat hiq nuk i la
tu shit cocain e pare tu ba
ti mos bo za,
ma mir ka met ra ,
ekipa jem, esht n'za
si na so as nja
ti vet ki me pa se si na 'ska
kuroren n'kry e tash m'bretrojm hala

[Ref : x2]
Coca coca coca cocaina
e pina na e pina na e pina
Coca coca coca cocaina
na e pina na e pina na e pina


Më Shumë Këngë Nga Lindy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet