A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Lindy - We Ballin


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/04/2018

2018-04-10T18:00:04

Ref : x2

We ballin we ballin we ballin
nejen na e kallim e kallim
oooo suksesin ta ndalim
gabime s'sfalim ekipen ta kallim

Rap:1

Aaaaa ti je krejt fejk
Aaaaa edhe shokt i ki t'njejt
Aaaaa tash mos u prek
Se per rep jam artitekt
tvi me grup ta boj click clack
bro se ki let
tash je n'seklet ti je met vet
alltia ty t'rrzon se sje tenk
Oooooo
koha tregon kush o real
koha tregon kush ban rep t'mir
un sboj muzik qe shitet lir
po boj muzik qe s'vdes kurr bir

Ref :2

We ballin we ballin we ballin
nejen na e kallim e kallim
oooo suksesin ta ndalim
gabime s'sfalim ekipen ta kallim

u aaaa u aaaa
ti pos fol blla blla blla
u aaaa u aaaa
ti smun ik jo nga na

Ref :2

We ballin we ballin we ballin
nejen na e kallim e kallim
oooo suksesin ta ndalim
gabime s'sfalim ekipen ta kallim

Rap:1

Un skerkoj falje per senet qe i boj
se u ba trend po falje skerkoj
ti e din qe na sjem njesoj
pos kampionat prej lige i rrxoj
badman badman
je ba si pidh ti o man
ekipa jem ty t'mer peng
9 milimietra bang bang
bro... ti pom ki hejt
ekipen tane e kom ndor kejt
tash bonu real e kallxo drejt
ti me ekip jeni kejt fejk


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019