Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lindy - Camorra

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Camorra".
3. Video është e këngës "Camorra", por nuk këndohet nga Lindy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lindy - Camorra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

20/10/2018

2018-10-20T15:18:57+00:00Ref : x2

si camorra si camorra si camorra
kejt qa desha un i mora un i mora
si camorra si camorra si camorra
ligjet tash n'trap un i solla un i solla

Rap :1

trap-i tash u mush budall
kush mos ti nalt un kom mi nal
sa per pare kom si zall
na jena nisha sa t'jom gjall
sa her po shkoj un n'mahall
mlusin a do coco t'bardh
ti shokt e tu ki mi pas mall
as ni doktorr s'sheron budall
na kena veq zar na kena veq zar..
kem ba pare si zall kem ba pare si zall..
trap-in tash e kem ba si pazar..
qata shtetit na tash i dalum n'ball..
jeten e shpejt si drama
repera fallco jon ba si zana
i ka shkel koha i ka shkel kama
u mush estrada repera llama
shiten t'fort e pin red bulla
budallt si ata jo si nxa kulla
tash t'kerrcnon thmija sa llulla
ja nis kan me ja dhan dy shpulla

Ref : x2

si camorra si camorra si camorra
kejt qa desha un i mora un i mora
si camorra si camorra si camorra
ligjet tash n'trap un i solla un i solla

Rap :2

truprojet me veti si bulla
ta nxan djellin ata si mura
jeni ba femna sjeni ma burra
vesht i kini t'vogel ju thirri curra
te un smun vje se ka shum ura
rruga o e keqe kejt laura
spec i djegst jom si babura
atyne n'grup un ju pshurra
te na ska limit knaqsia n'maksimum..
dashnia o e madhe mes grupit sa ni lum..
te na ska limit knaqsia n'maksimum..
dashnia o e madhe mes grupit sa ni lum..

Ref : x2

si camorra si camorra si camorra
kejt qa desha un i mora un i mora
si camorra si camorra si camorra
ligjet tash n'trap un i solla un i solla


Më Shumë Këngë Nga Lindy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet