Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lindy - Kurva E Tetoves

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurva E Tetoves".
3. Video është e këngës "Kurva E Tetoves", por nuk këndohet nga Lindy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lindy - Kurva E Tetoves  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/02/2019

2019-02-03T15:59:53+00:00Ref : x2
pse thu sene qe si bon ayo ayo
kjo so jeta qe e jeton ayo ayo
grupi jem ty tok t'bon ayo ayo
ska doktorr qe ty t'sheron ayo ayo

Rap :1

quna shkojm na pos para
na ka ardh koha mu ba cara
per trap na jena ba stara
jo si ata qe tregojn prralla
qysh u ba aij si pul bardha
ruju se t'han qeni n'ara
aij u ba kejt lara lara
tu i kerrset kryt ati si arra
ti se ki facen jo si t'riberis
ti je shum i ri me ba pare sa t'messis
trupin e ke t'bardh kryt ta kem ba t'zi
tu t'sill hiq pa nal jo hiq pa na e ni
ty t'paketoj si keksi
hajde merma ngoj si eksi
tjeter s'bon jo aneksi
te na policia gjith o njeksi
sa rima.. t'mira ka teksti
sa pije.. e mir o pepsi
sa shpejt ty t'kapi arresti
qdo dit vie t'thom mirmengjesi

Ref : x2
pse thu sene qe si bon ayo ayo
kjo so jeta qe e jeton ayo ayo
grupi jem ty tok t'bon ayo ayo
ska doktorr qe ty t'sheron ayo ayo

Rap :2

kjo so jeta qe e jeton
kjo so jeta qe e bon
pos popllin pe mashtron
me rrena qe ti i bon
e aq mir pos ti jeshon
sum intereson a bon a sbon
trapin ndor un e kom
pi grahi si me pas vallon
hejterat ha si bon bon
uzin ndor kryt ja thej n'gjom
kurva e tetovs n'kar le t'shkon
snajpi jem n'ballin t'lulon
ma mir t'bjen ulesh e ngon
menagjeri a pot domton
aij si femen mallin ma qon
sa her e sho gjakun ma vlon

Ref : x2
pse thu sene qe si bon ayo ayo
kjo so jeta qe e jeton ayo ayo
grupi jem ty tok t'bon ayo ayo
ska doktorr qe ty t'sheron ayo ayo


Më Shumë Këngë Nga Lindy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet