Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Linkin Park është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Linkin Park është grup muzikor amerikan shumë atraktiv i preferuar nga të rinjtë si nëpër botë ashtu edhe në vendin tonë. Me zhandrin e tyre të veçantë Nu Metal, Rapcore, Alternative Rock, Alternative Metal. Janë formuar në vitin 1996 dhe deri më tani kanë shitur më shumë se 40 milion albume. Ne Grupin Linkin Park Jane: Chester Benington, Joe Hahn, Mike Shinoda, Phoenix Farrell, Rob Bourdon, Brad Delson. Linkin Park deri me tani ka shume kenge...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Linkin Park

Komente 0