Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Linkin Park - Saturation

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Saturation".
3. Video është e këngës "Saturation", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Linkin Park - Saturation  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00let me tell you bout myself,
some say I got a bad attitude,
let me tell you bout myself,
some say I got a lot to prove,

let me tell you bout myself,
Ill do whatever you want,
Ill do what you ask me to,
Ill do what you tell me to do,
[no]

Strange love,
be gone,
be gone
gone,

let me tell you bout myself,
some say I got a long way to go,
some say IÂ’m going STRAIGHT down,
some say thereÂ’s no where to go,
and this is what I SAY

[yeah, yeah]
strange love,
be gone,
be gone

strange love,
be gone,
be gone

(isn't this song by greydaze, and not linkin park?)
yea this def isn't linkin park

well duh like greydaze had half the members from linkin park in it ...


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet