Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Drag Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Torture me,make me feel like I am reel
Torture me,drag me under you
Time lifts me up and down
Time makes me sharp

Chorus:
Life is much to short to be intoxicated
Life is much to short to be a drag

Please treat me like I am a fallen angel
Surpress me,tell me lies

Chorus:
Life is much to short to be intoxicated
Life is much to short to be a drag

You can't tell me this

Chorus:
Life is much to short to be intoxicated
Life is much to short to be a drag

DRAG!
DRAG!
DRAG!Nuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - Drag
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Drag".
3. Video është e këngës "Drag", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0