Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Fucker Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

(CHORUS)
f*ck me hard (er)
than youve ever f*cked before...
i just loved u
more than anyone before....

now why cant you
jus shut your face...
because of now you've,
f*cked up this whole place..

it seems youve been
never loved before...
you can stay there 'cause
your such a f*cker!!!

(YELLING)
always f*cking everything up and screaming constantly
youve gone too far and now youve been f*cked by me!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(REPEAT 2 MORE TIMES)

(CHORUS AND YELLING AT THE SAME TIME TWICE)Publikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente mbi këtë këngëLinkin Park - Fucker
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fucker".
3. Video është e këngës "Fucker", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.