Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Riff Raff Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Next message
Hey, Mike, whatÂ’s up?
This is Roc, just asking you whatÂ’s happening?
I was just touching base, seeing how your Easter went
Um, just seeing if youÂ’re going to see Joe sometime soon, too,
because heÂ’s got my keyboard that IÂ’ve been trying to get back
IÂ’ve been trying to call him and he hasnÂ’t been returning any messages
so IÂ’m seeing what the best angle is to, you know, get it back


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0


Linkin Park - Riff Raff
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Riff Raff".
3. Video është e këngës "Riff Raff", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.