Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - State Of The Art Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


There's no way to find out what's inside you
Until you fall into the hole
You dug for yourself while you slept here
Too young, too selfish, too cold

And when you find out what's been waiting
The moment you open your eyes
You'll see your true reflection
The very first time in your life

You cannot fight what's in you
This will not be goodnight [2x]

Cry to yourself
Nothing you help
It's to late to change what's been done
You do what you've always done best
You run

Into the hole you fall deeper
Deeper the faster you run
It won't stop until you accept
Accept everything that you've done

You cannot fight what's in you
This will not be goodnight [2x]

Cry to yourself
Nothing you help
It's to late to change what's been done
You do what you've always done best
You run


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0


Linkin Park - State Of The Art
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "State Of The Art".
3. Video është e këngës "State Of The Art", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.