Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - She Shines Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


She shines like a flower
In my head
Everybody,
Wants to pick her dead

She said she loved me
And lied to me
She was by the river
And lied to me

She shines like a flower
In my head
Everybody,
Wants her in their bed

She said she loved you
And lied to you
She was by the river
And lied to you

So eager
So eager
So eagerNuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - She Shines
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "She Shines".
3. Video është e këngës "She Shines", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0