Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Surrender Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


maybe now i could take the chances
far from each other i could see
little sister, could not utter furthermore
and maybe we shall see the heroes

tonight maybe young
to our takers or else
in this moment we are taking
right from this message i was saying

could you remember how can we be
to our keepers freely
in the innocence of our heart
little did we know that we laugh

i may not be the Father
but the takers of our souls
so shall we be, what now
and our meets 'til we tireNuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - Surrender
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Surrender".
3. Video është e këngës "Surrender", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0