Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - A Waking Limb Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


to live and walk
you could never resist to many
the many numbered acres
you have in mind the outmost

we never agreed
how many counts we took
lift up into your mates/notes
the things we should take

smell it and taste it to feel
i believe in the name called love
youve got to beat it
look up and see your name

i want it that way
this way we will meet
on that hour, our pleasant sits
live a life thats worth takingNuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - A Waking Limb
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Waking Limb".
3. Video është e këngës "A Waking Limb", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0