Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Pieces Of You Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


a small portrait in my chest
i mirrors my personality
so do you
plants breathe without end

writers hide idea
never fades away
man thinks as an expressway
diamond glimmers

water sparkles
gems maintain luxurious in your safe
stones going/growing older
respiratory works without wearing out

the art in woods uplifts
a young society but old
time passes but we never forget
although we fail, we get success

you keep those things we shared
opened book with numbers running
count the walk we have took
it is a bright sunshine dayNuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - Pieces Of You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pieces Of You".
3. Video është e këngës "Pieces Of You", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0