Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liori - Divorci Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

A ka zemër që nuk qan
me i pa fmit pa bab e nanë
me i pas gjallë e me i pas
n'damë ska ma ran o ska ma ran

qysh me u rrit me lot në sy
pse i that zoti t'falna thmi
pse me u nda e mem lëndu
pse ma prishni jetën mu

ref.

çka është kjo fjal
për mu e re divorc
po i thojn do mem shti
n'dhe

çka është kjo fjal
spo du me ni po du
me u rrit me prind e mi.Ku ësht gzimi
ku ka mbet ditën kur
unë erdha n'jetë m'keni
thanë keni festu zoti madh
ju ka nderu

qysh me u rrit me lot në sy
pse i that zotit tfalna thmi
pse me u nda e mem lëndu
pse ma prishni jetën mu

ref.

çka është kjo fjalë 2x
për mu e re divorc
po i thojn do mem shti n'dhe

çka është kjo fjalë
spo du me ni po du
me u rrit me prind e miPublikimi: 08/01/2018


Liori - Divorci
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Divorci".
3. Video është e këngës "Divorci", por nuk këndohet nga Liori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lior Hajdari:


Komente 0