Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Ketit

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Ilir Qemalja
BIOGRAFIA: Liri Ketit është një instrumentist dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 19 Mars 2020, Adi Sybardhi publikon videoklipin "Milano", në bashkëpunim me Liri Ketit. Muzika e këngës u punua nga Adi Sybardhi. Më datë 2 Prill 2020, Muharrem Ahmeti, Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Liri Ketit publikojnë videoklipin "Sms Dashurie". Muzika e këngës u punua nga Zani Loca & Adi Sybardhi, ndërsa teksti u shkrua nga Gezim Mneri. Më datë 15 Maj 2020, Muharrem Ahmeti publikon videoklipin "Stacioni Fundit", në bash...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Liri Ketit, Ilir Qemalja

Komente 0