Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Rasha - Çu Çu Rrushja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Ooo çu çu Rrushja ne sabahe
Ka la syte ka dale ne çardake
Dul ne çardak e morri t'ike
Me dur t'bardha ja ka ngjite

Me dur t'bardha ja ka ngjite
Plot me rruza e bylyzyke

Ooo plot me rruza e bylyzyke
Çka don djal per drek me te çite
A don pulen o me ta myte
A don petlla e fli te grymte

A don pulen o me ta myte
A don petlla e fli te grymte

Ooo e kshtu djalin o kur kan pyte
nuk du pulen o me ma myte
as du petlla e fli te grymte
Veç m'falsh faqe dhe dy syte

As du pulen o me ma myte
Veç m'falsh faqe dhe dy syte


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberLiri Rasha
Publikimi: 02/03/2014


Liri Rasha - Çu Çu Rrushja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çu Çu Rrushja".
3. Video është e këngës "Çu Çu Rrushja", por nuk këndohet nga Liri Rasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:


Komente 0