Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Rasha - More Zogu I Veres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

More zogu i majes
Ore lalo
Me je si sokolesh
Ore lalo

Ore lalo

Hajde loz n'pranvere
Ore lalo
Çel lule me ere
Ore lalo

Ore lalo

Pranvera na erdhi
Ore lalo
Mali ku do t'çeli
Ore lalo

Ore lalo

More zog bilbili
Ore lalo
Çeli trandafili
Ore lalo

Ore lalo

Trandofili çeli
Ore lalo
Me gjethe boj teli
Ore lalo

Ore lalo

More zogu i veres
Ore lalo
Fal me shendet dilberes
Ore lalo

Ore lalo

Dilberes me shnet
Ore lalo
Fllanxa jemi vet
Ore lalo x2

Ore lalo


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberLiri Rasha
Publikimi: 15/04/2013


Liri Rasha - More Zogu I Veres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "More Zogu I Veres".
3. Video është e këngës "More Zogu I Veres", por nuk këndohet nga Liri Rasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:


Komente 0