Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Rasha - Se Ce Mora Rrugen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Se ç'e morra rrugen
Per me ra ne are
Me ka dal cuca perpara
Diçka don me me marr

Une i jap shamin e kuqe
Jelek me ar
Fort ju luta une asaj
Mas meje me ardh

Of aman of aman

Une i jap shamin e kuqe
Jelek me ar
Fort ju luta un asaj
Mas meje me ardh x2

Rrugen bashk e morrem
Per me ra ne fush
Tek nji krue se'ç u ndala
Bucelen me mbush

Zemrat tona rrahin fort o
Shihemi ne sy
Une asaj i fala zemren
M'fali syn e zi

Of aman of aman

Zemrat tona rrahin fort o
Shihemi ne sy
Une asaj i fala zemren
M'fali syn e zi x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Liri Rasha
Publikimi: 22/02/2014


Liri Rasha - Se Ce Mora Rrugen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Ce Mora Rrugen".
3. Video është e këngës "Se Ce Mora Rrugen", por nuk këndohet nga Liri Rasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:


Komente 0