Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Rasha - Dasma Dibrane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  15

Ku je ti moj
Bija e nanes o
Ku je tet vej nana
Moj kanen o x2

Hajde mori bij
Kan ardh shoqet o
Çohu e mir e nanes
Hiçe vallen o x2

Ku je ti moj
Bija e nanes o
Hajt se kan ardh krushqit
Don me te marrun o

Ku je ti moj
Bija e nanes o
Haj se kan ardh shoqet
Don me te marrun o

Jam semun nana
Tuj i vdekun o
Merrni e boni gati
Motren tjeter o x2

...

Qenka skuq nji molle
Nji molle ne nji deg x2

Lum kush e keput
Se ajo asht pjek x2

Or vellau i motres
Sa fort te du x2

Kepute njat molle
Beje shoqe me mu x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberLiri Rasha
Publikimi: 10/07/2009


Liri Rasha - Dasma Dibrane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma Dibrane".
3. Video është e këngës "Dasma Dibrane", por nuk këndohet nga Liri Rasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:


Komente 0