Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Rasha - Amaneti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  9

O shqiptar kudo ku jeni
Amanet prej meje keni
Mos urreni njoni tjetrin
Mos harro i riu te vjetrin

Sa dhem gjaku nuk dhem deti
Na e ka mesu nana te djepi
Sa pranvera vlen LIRIA
Por ma shum vlen SHQIPTARIA

Ref...x2
Ju qe vini neper breza
Dit per dit e mot per mot
Ju bekoft o Nan Tereza
Ju bekoft o I Madhi Zot

O gur e dhe ku rron shqiptari
Viset tona jan prej ari
Mos e lini mollen te thahet
Mos e lini murin te çahet

O shqiptar me diell mbi vetull
Bashk e mbar t'fillojm ket shekull
Kush inat na e ka BASHKIMIN
E mart deti bashk me Drinin

Ref...x2
Ju qe vini neper breza
Dit per dit e mot per mot
Ju bekoft o Nan Tereza
Ju bekoft I Madhi Zot


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberLiri Rasha
Publikimi: 09/09/2015


Liri Rasha - Amaneti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amaneti".
3. Video është e këngës "Amaneti", por nuk këndohet nga Liri Rasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:


Komente 0