Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Rasha - Shkurta E Hoklit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shkurta e Hoklit
O syn e zi e x2

Lidh midisin
Oj me shami e x2

Lidh midisin
Oh me shami e x2

Plasjau zemren
Oj djemve t'ri e x2

Djemvet t'ri e
O t'fshatit ton e x2

Sa vete oj
I gjej te kroni x2

I gjej te kroni
O tuj pushu e x2

Po vjen njoni
Oh me m'ndihmu e x2

...

Eee mos ki frik na pafshin bota
Ik moj lumja un e
Ato jan veç fjal te kota
Ik moj lumja un e x2

Eee atje posht moj n'ato gjere
Ik moj lumja un e
Pash nji vash tuj rrujt do dele
Ik moj lumja un e

Tuj ju hullur dal nga dal
Ik moj lumja un e
Me te ndrrova dy tre fjal
Ik moj lumja un e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberLiri Rasha
Publikimi: 09/09/2015


Liri Rasha - Shkurta E Hoklit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkurta E Hoklit".
3. Video është e këngës "Shkurta E Hoklit", por nuk këndohet nga Liri Rasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:


Komente 0