Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Tahiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Liri Tahiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 21 Korrik 2019, Dj Gimi-O & Liri publikojnë videoklipin "Ni Nat". Më datë 20 Dhjetor 2019, Liri publikon videoklipin "Adrenalina". Më datë 2 Maj 2020, Liri publikon videoklipin "Premtimet". Më datë 24 Korrik 2020, Liri publikon videoklipin "QA". Më datë 20 Mars 2021, Liri publikon videoklipin "Kalle". Më datë 2 Tetor 2021, Liri publikon videoklipin "Pare". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Buci (TiKTaK)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Komente

1 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Liri Tahiri, Liri

Komente 1