Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Liria Dedvukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  124
  • Vendlindja:
  • Podgoricë 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
BIOGRAFIA: Liria Dedvukaj është një këngëtare e njohur. AUTOBIOGRAFI: Liria është, një malësore nga Shqipëria e veriut e cila jeton në Miçigan. E që ka lindur ne Podgoric, nga prinderit, babai Zefi dhe nëna Gjyste. Shkollimin e ulët e përfundova në fshatin ku kam jetuar në Sukruq dhe gjimnazin e mbarova në Tuz, kurse, kolegjin e mbarova në Miçigan. Gjithmon me sa e mbaj në mënd si fëmijë e kam pas në mëndje të bëhem këngëtare. Më thoshnin se imitoja këngëtare të ndryshme. Këtë e vërtetova dhe e ndjev...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

5 🔥🔥

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareS'më Meriton (2013)

Per Ato Puthjet E Djalit


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elida Kryeziu

Saranda Imeri

Enxhi Nini

Valbona Zhuleku

Syzana Jashanica

Habibe Ostreni (Bibe)

Valbona Peraj

Laureta Meci

Drenusha Latifi

Xhuli

Tags: Liria Dedvukaj, Liria Ds, Lirija Dedvukaj, Liri Dedvukaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet