Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Lirije Dedvukaj - As Deshirat Nuk Me Mbajne Mua Ne Jet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/01/2013

2013-01-21T12:32:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "As Deshirat Nuk Me Mbajne Mua Ne Jet" kënduar nga Lirije Dedvukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lirije Dedvukaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet