Liridona Asani
Liridona Asani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Jeton në
  • ZvicërBiografia

BIOGRAFIA: Liridona Asani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Më datë 4 Korrik 2019, Dona publikon videoklipin "Nate E Heshtur", në bashkëpunim me 2-Namit. Muzika e këngës u punua nga Bekim Malsia, teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bekim Malsia. Videoklipi u prodhua nga kompania Black Fish Entertainment. Më datë 1 Tetor 2022, Dona & Jetoni Vogel publikojnë videoklipin "Sytë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli. Më datë 11 Janar 2023, Dona publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0