Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Liridona Sinani (Dona)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
  • Emri i Vërtetë:
  • Liridona Sinani
BIOGRAFIA: Liridona Sinani (Dona) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2007, Dona merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Ende Nuk E Di". Në Korrik 2008, Liridona Sinani (Dona) merr pjesë në Çelësi Muzikor 2 me këngën "Frik Ty Nuk Te Kam". Më datë 29 Prill 2009, Liridona Sinani (Dona) publikon videoklipin "Per Fajin Tim", në bashkëpunim me Blend. Në Nëntor 2009, Dona merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Zemra Flet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Doruntina Qamili (Dina)

Juna Manaj

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Joanna Wakeley

Antonela Çekixhi

Albina Xhons

Onanta Spahiu

Ajsel

Enxhi Delia

Anisa Dervina

Tags: Dona, Donna, Liridona Sinani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet