Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dona - Sonte

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Dona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dona - Sonte  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/07/2012

2012-07-04T13:54:09+00:00sonte desha
te jem me pran oooo
po si duket gjasa nuk kam
te kan rrethuar si nje harrem oo
pse sme thua kush te pelqen
kush kush

keshtu veq nje nat ta kalonim bashk azgje me shum ne ket jet skish dasht aaaaaaaaaa

(ref
sonte deshe a sdeshte
do te bej per vete
sonte veq me nj puthje
sdo kesh me vuatje

po te duket vetja si mbret oooo
asnjeher nuk dole veq vet
shum te tjer te ndjekin pas ooo
kurr nuk munda me ty te flas

keshtu veq nje nat ta kalonim bashk azgje me shum ne ket jet skish dasht aaaaaaaaaa

(ref
sonte deshe a sdeshte
do te bej per vete
sonte veq me nj puthje
sdo kesh me vuatje


Ky tekst u dërgua nga Dona
Më Shumë Këngë Nga Liridona Sinani (Dona):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet