Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dona Spahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40
 • Emri i Vërtetë:
 • Liridona Spahiu
 • Vendlindja:
 • Gadime 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Dona Spahiu është një këngëtare e njohur. Liridona Spahiu eshte arsimtare e muzikes ne shkollen Hasan Zyku Kamberi ne Fsh. Sllovi. Kendon neper ahenge dasma ajo eshte mjaft e njohur per publikun. Shkollen e kreu ne Sh.M.M "Qesk Zadeja" Ferizaj. Aktualisht eshte beqare. Më datë 9 Maj 2012, Liridona Spahiu publikon videoklipin "Mos Harro". Më datë 18 Dhjetor 2014, Liridona Spahiu publikon videoklipin "Pishman". Muzika e këngës u punua nga Naim Qukiqi, teksti u shkrua nga Naim Qukiqi,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nita Bahtiri

Besiana Shkodra

Elbenita Kajtazi

Malda Susuri

Edona Vatoci

Llollo

Dorina Xerxa

Arbëresha Hajdari

Lady Cherry

Viona Shabani

Tags: Liridona Spahiu, Dona Spahiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet