Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dona Spahiu - Alma Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

C'fare tju them
c'fare tju tregoj
ate qe deshta
me tradhtoj (2)

Ne gjum jam
te kujtoj une ty
ftyra jote
me rrin ner sy (2)

(Refreni)
Alma moj, e vogel moj
o sa shume te dashroj (2)

Kot e kam dhe nese qaj
tash me ka mbet
kujtimi saj (2)

Ne gjum jam
te kujtoj un ty
ftyra jote me rri ner sy (2)Nuk kemi video për këtë këngë.


Dona Spahiu
Publikimi: 26/09/2014


Dona Spahiu - Alma Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alma Moj".
3. Video është e këngës "Alma Moj", por nuk këndohet nga Dona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dona Spahiu:


Komente 0